Author: v***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: comfortable to wear. I'm using it every night when I go to sleep.
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: Một cỡ
Price: 22.100₫
Original Price: 24.000₫
| Material | Silicone |
| Composition | 100% Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Blue |
| Type | Foot File Sets |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 7.5 cm |
| Chiều rộng | 3 cm |
| Chiều cao | 1.5 cm |
| SKU | sb2304261738473783 |
Author: v***9
Date:
Review: comfortable to wear. I'm using it every night when I go to sleep.
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: Một cỡ
Author: m***l
Date:
Review: Useful and easy to use it the silicon very soft
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: Một cỡ
Author: t***a
Date:
Review: It’s great, came with 2 pieces
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: Một cỡ
Author: p***8
Date:
Review: very good n so Soft 👌
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm